24 GODZINY DLA PANA, 24/25 MARCA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inicjatywa „24 godziny dla Pana”, którą będziemy przeżywać w piątek oraz w sobotę przed IV Niedzielą Wielkiego Postu, powinna zostać rozpropagowana w diecezjach. Wiele osób powraca do Sakramentu Pojednania, a wśród nich wiele osób młodych, którzy w podobnym doświadczeniu odnajdują często drogę powrotu do Pana, aby żyć chwilą intensywnej modlitwy oraz nadać sens własnemu życiu. Z przekonaniem na nowo kładziemy w centrum Sakrament Pojednania, ponieważ pozwala dotknąć nam wielkość miłosierdzia.

 

Papież Franciszek, Bulla Misericordiae Vultus

 

 

 

Parafia św. Brata Alberta, os. Dywizjonu 303 63

                Możliwość spowiedzi przez całą dobę

20.00     Liturgia pokutna (przewodniczy Bp Grzegorz Ryś)

21.00     Msza święta z uwielbieniem pod przewodnictwem Biskupa

24.00 – 2.00        Czuwanie z Modlitwą różańcową(prowadzi DA w Mistrzejowicach)

2.00 – 4.00          Czuwanie –  Koronka do Miłosierdzia Bożego(prowadzi DA Podaj Dalej)

4.00 – 6.00          Czuwanie z Drogą Krzyżową(prowadzi DA U Dobrego)

6.00 – 8.00          Czuwanie modlitewne(prowadzi D. A Karmel)

8.00 – 9.00          Adoracja w ciszy

9.00 – 10.00        dyżur MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

9.00 – 11.00        Jutrznia i Godzina czytań(prowadzi D. A. U Brata)

                Medytacja nad Słowem Bożym (prowadzi D. A. U Brata)

11.00 – 12.00     Adoracja w ciszy

12.00 – 13.00     Anioł Pański i modlitwa różańcowa (prowadzi D. A. U Brata)

13.00 – 15.00     Adoracja w ciszy

15.00 – 16.30     Koronka i Modlitwa uwielbienia z indywidualnym błogosławieństwem (prowadzi D. A U Brata)

16.30     Adoracja w ciszy

18.00     Nieszpory z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem (D. A U Brata)

19.00     wspólny wyjazd do Bazyliki oo. Franciszkanów

20.00     Eucharystia wieńcząca „24h dla Pana” (Bazylika oo. Franciszkanów,przewodniczy Bp Grzegorz Ryś)

 

 

 

Bazylika oo. Franciszkanów, pl. Wszystkich Świętych 5

                Możliwość spowiedzi przez całą dobę

20.00     Nabożeństwo pokutne (przewodniczy Bp Damian Muskus)- po nabożeństwie wystawienie

                Najświętszego Sakramentu w kaplicy Męki Pańskiej

21.00     DA Beczka

22.00     Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (prowadzi DA DAR)

23.00     DA Patmos

00.00     Modlitwa Uwielbienia(prowadzi FDA Mrowisko)

02.00 – 9.00        Adoracja w ciszy

9.30       Celebracja słowa Bożego (prowadzi FDA Mrowisko)

11.00     Jezuickie DuszpasterstwoAkademickie WAJ

12.00 – 15.00     Adoracja w ciszy

15.00     Koronka do Bożego Miłosierdzia  (prowadzi FDA Mrowisko)

16.25     Zakończenie Adoracji

18.00 – 19.30     dyżur MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

20.00     Eucharystia wieńcząca “24h dla Pana” (przewodniczy Bp Grzegorz Ryś)

 

 

 

Kościół św. Wojciecha, Rynek Główny

Możliwość spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą dobę

20.00     Nabożeństwo pokutne

21:37     Eucharystia

23.00 – -24.00    dyżur MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

15:15     Eucharystia

19.15     Różaniec

 

 

 

Parafia MB Różańcowej, ul. Nowosądecka 41

                Możliwość spowiedzi przez całą dobę

19.00                     Nabożeństwo pokutne

                               (przewodniczy Bp Jan Zając)

20.30                     rozpoczęcie sakramentu Pokuty i

                               Pojednania, możliwość spowiedzi

                               generalnej i skorzystania z posługi

                               MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

22.00                     fragment ewangelii z rozważaniem

23.00                     Droga Krzyżowa

24.00                     Eucharystia

2.00                       fragment ewangelii z rozważaniem

2.30                       Różaniec: część bolesna

3.00                       fragment ewangelii z rozważaniem

3.30                       Koronka do Bożego Miłosierdzia

4.00                       fragment ewangelii z rozważaniem

4.30                       Litania do Bożego Miłosierdzia

5.00                       fragment ewangelii z rozważaniem

5.30                       Litania do Matki Bożej Miłosierdzia

6.00                       fragment ewangelii z rozważaniem

6.30                       Godzinki o Męce Pana Jezusa

7.00                       Eucharystia

8.00, 9.00            fragment ewangelii z rozważaniem

9.00 – 10.30        dyżur MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

10.00, 11.00        fragment ewangelii z rozważaniem

12.00                     Anioł Pański i Eucharystia

13.00, 14.00        fragment ewangelii z rozważaniem

15.00                     Koronka do Bożego Miłosierdzia

16.00                     fragment ewangelii z rozważaniem

17.00                     Uroczyste Nieszpory i zakończenie

                               Adoracji Najświętszego Sakramentu

20.00                     Eucharystia wieńcząca “24h dla Pana”

                               (Bazylika oo. Franciszkanów,

                               przewodniczy Bp Grzegorz Ryś)

 

 

 

Kościół NMP z Lourdes, ul. Misjonarska 37

Możliwość spowiedzi przez całą dobę

19.30                     Eucharystia (przewodniczy Abp Marek Jędraszewski)

20:45                     Droga Krzyżowa (prowadzi DA Na Miasteczku)

21.45-22.30        Adoracja w ciszy

22.30-23.30        Modlitwa śpiewem (DA Skałka)

23.30-0.30           Modlitwa śpiewem (prowadzi DA U Szczepana)

0.30-1.00             Adoracja w ciszy

1.00-2.00             Modlitwa śpiewem i medytacja  (prowadzi DA św. Anna) dyżur MISJONARZA MIŁOSIERDZIA

2.00-3.00             Adoracja w ciszy

3.00-4.00             Modlitwa śpiewem (prowadzi DA Na Miasteczku)

4:00-6.00             Adoracja w ciszy

6.00-9.00             Eucharystia (co godzinę)

10.00-12.00        Modlitwa śpiewem i medytacja (prowadzi DA Na Miasteczku)

12.00 -13.00       Adoracja w ciszy

13.00-14.00        Modlitwa śpiewem (prowadzi DA U Szczepana)

14.00-15.00        Adoracja w ciszy

15.00                     Eucharystia

15.30-18.00        Adoracja w ciszy

20.00                     Eucharystia wieńcząca “24h dla Pana”(Bazylika oo. Franciszkanów, przewodniczy Bp Grzegorz Ryś)