Grupa Modlitewna

zdjęcie grupy

 

Joanna Jabłońska

 

 

Lider: Joanna Jabłońska

Kontakt: joannajablonska48@gmail.com

Facebook: link

 


Patron: św. Faustyna

Termin spotkań: Poniedziałek - Adoracja, 20:00-21:00

Miejsce: Kolegiata

Liczba członków: około 15

 

 


Cel działania

Modlitwa za wspólnotę, przebywanie z Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

Podejmowane działania

Dodatkowe spotkania w naszych domach, wspólne wyprawy w góry, dzielenie się modlitwą w konkretnych intencjach nam powierzanych, składanych w ciągu tygodnia w specjalnej „skrzynce intencji”.

Opis grupy

Grupka modlitewna powstała z pragnienia, by wśród wielu działań i doświadczeń naszej wspólnoty kwitła również przestrzeń modlitwy, osobistego spotkania z Panem Bogiem. Spotykamy się na cotygodniowej adoracji, by wspólnie uwielbiać Pana Boga obecnego w naszej wspólnocie, dziękować za wszystkie łaski jakimi nas obdarza a także zanosić Mu intencje duszpasterstwa i ludzi, którzy je tworzą. Ten moment ciszy i wytchnienia jest szczególnym czasem dla nas. Poniedziałkowe adoracje zostały nazwane „Poniedziałkami łaski”. Spotykamy się w kolegiacie Św. Anny, blisko Najświętszego Sakramentu o godzinie 20.00. Adoracja trwa do godziny 21:00, a przez cały jej czas jest możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi. Zapraszamy wszystkich, nie tylko z naszej grupy do trwania z nami przed Panem.

 

 

Miłosierdzie Boga utajonego w Najświętszym sakramencie: pójdźcie do mnie wszyscy

<z Dzienniczka Siostry Faustyny>

 

 

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderką grupy, aby poinformować ją o planowanej obecności na spotkaniu. 😉

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504