Komórka nr 10

Zdjęcie specjalności grupy

 

Anna Swakoń

 

Lider: Anna Swakoń

Kontakt: aswak09@gmail.com

Facebook: link


Patron: Michał Archanioł

Termin spotkań: Poniedziałek 19:00

Miejsce: Sala bilardowa

Liczba członków: kameralnie

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Jesteśmy wspólnotą ludzi lubiących aktywnie spędzać czas. Przynajmniej raz w tygodniu spotykamy się, aby razem pograć w siatkówkę, popływać czy pojeździć na rolkach. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych konkurencji, mile widziane są również koszykówka, piłka ręczna czy badminton; ale jesteśmy otwarci również na inne dyscypliny;). Oprócz aktywności fizycznej nie brakuje u nas formacji – spotykamy się co tydzień w poniedziałki i wspólnymi siłami odkrywamy na nowo powołanie do świętości poprzez analizę fragmentów adhortacji papieża Franciszka „Gaudete et exultate”. W naszych rozważaniach często odwołujemy się do analogii między sportem a życiem codziennym, przyglądamy się także świadectwom wiary współczesnych sportowców. Nie zapominamy również o naszym patronie św. Michale Archaniele, który wspomaga nas w codziennej duchowej walce.

Pragniemy poprzez aktywność fizyczną kształtować swoją silną wolę, wytrwałość i charakter oraz zbliżać się do ludzi i do Boga. Wszakże w zdrowym ciele zdrowy duch!

Więc jeśli brakuje Ci aktywności fizycznej; chciałbyś się trochę poruszać, ale brak Ci motywacji i/lub osób, z którymi mógłbyś to robić, to trafiłeś w „10”! Zapraszamy!

Czyż nie wiecie, że gdy zawodnicy biegną na stadionie, wszyscy wprawdzie biegną, lecz jeden tylko otrzymuje nagrodę? Przeto tak biegnijcie, abyście ją otrzymali. Każdy, który staje do zapasów, wszystkiego sobie odmawia; oni, aby zdobyć przemijającą nagrodę, my zaś nieprzemijającą.
<1 Kor 9, 24 – 26>
Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne: do niego zostałeś powołany i o nim złożyłeś dobre wyznanie wobec wielu świadków.
<1 Tm 6, 12>
W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem.
<2 Tym 4, 7>

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderem grupy, aby poinformować lidera o planowanej obecności na spotkaniu.