Komórka św. Franciszka z Asyżu

Komórka 4
Julia Frankowska

Lider: Julia Frankowska

Kontakt: j.d.frankowska@gmail.com

Facebook: link


Patron: św. Franciszek z Asyżu

Termin spotkań: Środa 19:00

Liczba członków: 15

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Podczas cotygodniowych spotkań przez wspólną modlitwę i dzielenie się doświadczeniem Pana Boga w naszym życiu dbamy o rozwój duchowy każdego z nas. Dyskutujemy długo i zaciekle, niestraszna nam polemika z autorami omawianych tekstów; wytrwale poszukujemy prawdy, cały czas troszcząc się także o rozwój intelektualny każdego członka grupy.
Uwielbiamy wyprawy na łono natury; akceptujemy wszelkie rodzaje rzeźby terenu, od falistych polodowcowych pagórków, przez płaskie niziny, aż do gór niskich i wysokich.
Gustujemy również w bardziej i mniej ambitnych planszówkach. Bawimy się odżywczo i aktywnie, a integrujemy, łowiąc promocje (szczególnie na kawę).

Jesteśmy bardzo otwarci na przyjęcie do naszego kameralnego grona osób spragnionych radości, kawy i lodów oraz owocnego wykorzystywania czasu studiów 😉 Jeśli tylko pojawi się w Tobie nieodparta chęć i ciekawość, by dać się porwać nowej przygodzie, która skutkować może, odnalezieniem, w iście puchatkowym stylu tego, czego wcale się nie szukało, bo może okaże się, że to będzie właśnie to, czego szukało się naprawdę, to nie wahaj się i wpadaj we wtorek do Nieba (miejmy nadzieję, że ostatecznie wszyscy tam skończymy) 😊

"Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego."
<św. Franciszek z Asyżu>

Komórka spotyka się online. Jeśli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z liderką komórki, a sprawisz tym radość wszystkim i ułatwisz organizację nie tylko sobie 😉.

 

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504