Komórka św. Franciszka z Asyżu

Komórka 4

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Podczas cotygodniowych spotkań przez wspólną modlitwę i dzielenie się doświadczeniem Pana Boga w naszym życiu dbamy o rozwój duchowy każdego z nas. Dyskutujemy długo i zaciekle, niestraszna nam polemika z autorami omawianych tekstów; wytrwale poszukujemy prawdy, cały czas troszcząc się także o rozwój intelektualny każdego członka grupy.

Uwielbiamy wyprawy na łono natury; akceptujemy wszelkie rodzaje rzeźby terenu, od falistych polodowcowych pagórków, przez płaskie niziny, aż do gór niskich i wysokich.
Gustujemy również w bardziej i mniej ambitnych planszówkach. Bawimy się odżywczo i aktywnie, a integrujemy, łowiąc promocje (szczególnie na kawę/herbatę).
 

Jesteśmy bardzo otwarci na przyjęcie do naszego kameralnego grona osób spragnionych radości, kawy lub herbaty i lodów oraz owocnego wykorzystywania czasu studiów  Jeśli tylko pojawi się w Tobie nieodparta chęć i ciekawość, by dać się porwać nowej przygodzie, która skutkować może, odnalezieniem, czego wcale się nie szukało, bo może okaże się, że to będzie właśnie to, czego szukało się naprawdę, to nie wahaj się i wpadaj we poniedziałek do Sali oazowej.

"Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego."
<św. Franciszek z Asyżu>

Jeśli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z liderem komórki, a sprawisz tym radość wszystkim i ułatwisz organizację nie tylko sobie .

 

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504