Bal Karnawałowy – Wieczór Wenecki
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich członków Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny, sympatyków i ich przyjaciół na tegoroczny Bal Karnawałowy.
Odbędzie się on 28 lutego 2019 r. o 19.30 w Kolegiacie św. Anny będzie sprawowana Msza Święta, a zabawę karnawałową rozpoczniemy od 20.30 w Sali Akademickiej. Potrwa ona do północy.
Koszt: 15 zł.
Tym razem przenosimy się do bajecznej Wenecji. Tej nocy otoczy nas nastrój tajemniczości i orientalny zapach przypraw i ryb, dobiegający od strony targu, przyprószony obficie złotem i srebrem Miasta na Wodzie. Doświadczcie z nami atmosfery karnawału i mocy atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten wieczór.
Obowiązuje strój wieczorowy, a także będą mile widziane maski karnawałowe. Najlepsze przebrania i stroje zostaną nagrodzone na drodze głosowania tytułem króla i królowej Balu.