Komórka św. Ojca Pio

Zdjęcie komórki nr 3

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy spotykają się co tydzień aby szukać, poznawać i uwielbiać Pana Boga. Na naszych wieczornych spotkaniach wspólnie modlimy się, dzielimy się doświadczeniem spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem, rozważamy tekst formacyjny, dyskutujemy i dużo się śmiejemy. Spotykamy się wspólnie nie tylko na Komórce, ale przede wszystkim przy Stole Eucharystycznym, uczestnicząc w różnych inicjatywach naszego Duszpasterstwa, wspólnych wyjazdach oraz naszych wieczornych wyjściach „na miasto”. Staramy się nieustannie pogłębiać naszą wiarę i uczyć się od siebie nawzajem aby za przykładem naszego patrona – św. Ojca Pio- w Imię Pana Jezusa odważnie kroczyć przez życie. Poprzez wzajemną modlitwę, trwamy nieustannie w bliskości z sobą nawzajem i z Maryją, najlepszą Matką.

Jeżeli masz do wyboru udać się na Komórkę lub na Eucharystię, to wybierz Eucharystię a później wpadnij na spotkanie Komórki św. Ojca Pio. Będziemy na Ciebie czekać!

„Nie ustawaj w poszukiwaniu prawdy, w zdobywaniu Najwyższego Dobra. Bądź uległa poruszeniom łaski Bożej odpowiadając na jej natchnienia i powaby. Nie wstydź się Jezusa i Jego nauki” <Św. Ojciec Pio>

„Walka poprzedzająca dobre dzieło, które zamierza się wykonać, jest jak antyfona poprzedzająca psalm, który należy uroczyście śpiewać”
< Św. Ojciec Pio>

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zachęcamy do kontaktu z liderem grupy.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504