Komórka św. Józefa z Kupertynu

Zdjęcie grupy
Bartłomiej Jan Potoczny

Lider: Bartłomiej Jan Potoczny

Kontakt: b.potoczny@protonmail.com


Patron: św. Józef z Kupertynu

Termin spotkań: Wtorek 19:00

Miejsce: Sala akademicka

Liczba członków: 8

Podejmowane działania

  • Modlitwa, także po łacinie
  • Wyjścia do teatru, filharmonii, opery
  • Wspólne spędzanie czasu
  • opieka nad biblioteczką

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Na cotygodniowych spotkaniach oprócz modlitwy i dzielenia się doświadczeniem Boga w swoim życiu, poruszamy tematy związane z naszą wiarą, stawiamy trudne pytania i wspólnie szukamy na nie odpowiedzi, odwołując się do Pisma Świętego, dokumentów Kościoła, Katechizmu, a także do własnego Głosu Serca, poprzez który Bóg do nas mówi. Ponadto, staramy się obcować z szeroko rozumianą kulturą, wychodząc do teatru, filharmonii czy opery. Po spotkaniach pijemy wspólnie herbatę, gramy w planszówki, wychodzimy na miasto.

Jeśli masz czas we wtorki o 19:00 i ochotę, by dołączyć do nas, serdecznie Cię zapraszamy!

Lepiej jest dwom niż jednemu, gdyż mają dobry zysk ze swej pracy. Bo gdy upadną, jeden podniesie drugiego. Lecz samotnemu biada, gdy upadnie, a nie ma drugiego, który by go podniósł.
<Koh 4, 9-10>

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderem grupy, aby poinformować lidera o planowanej obecności na spotkaniu. Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u, gdzie dodawane są najnowsze informacje o spotkaniach online komórki.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

85 1560 0013 2012 2094 5000 0001