Komórka św. Józefa z Kupertynu

Zdjęcie grupy
Nina Gutovska

Lider: Nina Gutovska

Kontakt: gutovskanina@gmail.com


Patron: św. Józef z Kupertynu

Termin spotkań: Środa 20:30-21:50

Miejsce: Oratorium I

Liczba członków: 6

Podejmowane działania

  • Modlitwa, także po łacinie
  • Wyjścia do teatru, filharmonii, opery
  • Wspólne spędzanie czasu
  • opieka nad biblioteczką

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Na cotygodniowych spotkaniach oprócz modlitwy i dzielenia się doświadczeniem Boga w swoim życiu, poruszamy tematy związane z naszą wiarą, stawiamy trudne pytania i wspólnie szukamy na nie odpowiedzi, odwołując się do Pisma Świętego, dokumentów Kościoła, Katechizmu, a także do własnego Głosu Serca, poprzez który Bóg do nas mówi. Ponadto, staramy się obcować z szeroko rozumianą kulturą, wychodząc do teatru, filharmonii czy opery. Po spotkaniach pijemy wspólnie herbatę, gramy w planszówki, wychodzimy na miasto.

Jeśli masz czas w środę o 20:30 i ochotę, by dołączyć do nas, serdecznie Cię zapraszamy!

 

Lepiej jest dwom niż jednemu, gdyż mają dobry zysk ze swej pracy. Bo gdy upadną, jeden podniesie drugiego. Lecz samotnemu biada, gdy upadnie, a nie ma drugiego, który by go podniósł.
<Koh 4, 9-10>

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o poinformowanie lidera grupy o planowanej obecności na spotkaniu. Zachęcamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u, gdzie dodawane są najnowsze informacje.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504