Grupa sportowa

Zdjęcie specjalności grupy
Anna Swakoń

 

Lider: Anna Swakoń

Kontakt: aswak09@gmail.com

Facebook: link


Patron: Michał Archanioł

Termin spotkań: Poniedziałek 20:00

Miejsce: sala sportowa, ul. Harcmistrza Stanisława Millana 15

Liczba członków: kilka

Opis grupy

Jesteśmy wspólnotą ludzi lubiących ruch. Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu na sali sportowej, gdzie podejmujemy różne aktywności fizyczne w zależności od chęci, zapotrzebowania czy liczebności. Jedno spotkanie w miesiącu przeznaczamy na formację. Każde spotkanie rozpoczynamy i kończymy modlitwą, w której nie zapominamy o naszym patronie – św. Michale Archaniele. Dodatkowo organizujemy także różne wyjścia np. na basen, łyżwy itp.

Pragniemy poprzez aktywność fizyczną kształtować swoją silną wolę, wytrwałość i charakter oraz zbliżać się do ludzi i do Boga. Wszakże w zdrowym ciele zdrowy duch! Więc jeśli brakuje Ci aktywności fizycznej; chciałbyś się trochę poruszać, ale brak Ci motywacji i/lub osób, z którymi mógłbyś to robić, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy!

Czyż nie wiecie, że gdy zawodnicy biegną na stadionie, wszyscy wprawdzie biegną, lecz jeden tylko otrzymuje nagrodę? Przeto tak biegnijcie, abyście ją otrzymali. Każdy, który staje do zapasów, wszystkiego sobie odmawia; oni, aby zdobyć przemijającą nagrodę, my zaś nieprzemijającą.
<1 Kor 9, 24 – 26>
Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne: do niego zostałeś powołany i o nim złożyłeś dobre wyznanie wobec wielu świadków.
<1 Tm 6, 12>
W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem.
<2 Tym 4, 7>

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderem grupy, aby poinformować lidera o planowanej obecności na spotkaniu.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

85 1560 0013 2012 2094 5000 0001