Zapisy na Sylwestra

Zapisy na Sylwestra

Czas zapisów na wyjazd sylwestrowy naszego DA w dniach 28 grudnia – 1 stycznia do Mogilna ruszył ponownie. Wyjazd, na którym pragniemy we Wspólnocie pożegnać mijający rok i wejść w nowy Rok Pański, ma wymiar także turystyczny.

W roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy spędzić ten czas w miejscach, które były kolebką naszej państwowości 🙂 Planowane są wycieczki do Gniezna i Poznania, w których odwiedzimy znane miejsca i dotkniemy historii, kultury oraz tożsamości naszej Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Zakwaterowani będziemy w pokojach z łazienkami na terenie klasztoru Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Mogilnie. Zapewnione jest wyżywienie i dodatkowe atrakcje takie jak np. wyjście na kręgle, a w noc sylwestrową 2018/2019 odbędzie się zabawa muzyczno-taneczna przy poczęstunku. Dobrze jest przeżyć tak wyjątkowe chwile we Wspólnocie. Takie wyjazdy dostarczają zawsze pięknych wspomnień i niezapomnianych wrażeń 🙂

Dojazd do Mogilna będzie pociągiem, wyjazd z Krakowa rano 28 grudnia. Możliwy dojazd we własnym zakresie po wcześniejszym zaznaczeniu takiej opcji przy wypełnianiu formularza.

ZAPISY: zakończą się 10 grudnia (poniedziałek) do godziny 23.00. Aby dokonać zapisu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce zapisy i dokonać wpłaty zaliczki (zaliczka jest bezzwrotna w wypadku rezygnacji z wyjazdu, dlatego bardzo prosimy o przemyślane decyzje).

  • KOSZT WYJAZDU: 433 zł zł dla osób posiadających legitymację studencką, uprawniającą do zniżki studenckiej/doktoranckiej (51%) na przejazdy kolejowe.
  • KOSZT WYJAZDU: 514 zł dla osób nieposiadających legitymacji studenckiej uprawniającej do powyższej zniżki.
  • ZALICZKA: 250 zł prosimy o wpłaty bezpośrednio po dokonaniu zapisu na konto podane w formularzu.

Zapraszamy do zaplanowania sobie tego czasu z naszym DA 🙂

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504