Kanama

Kanama

Już w ten weekend odbędą się centralne wydarzenia Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Tematem tegorocznych ŚDM są słowa Maryi z Ewangelii wg św. Łukasza: „Oto ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według słowa twego” (Łk 1,38). W ten weekend oddajmy się opiece Matki Boskiej, zawierzmy jej wszystkie nasze młodzieńcze sprawy, problemy, radości, pragnienia i lęki, rozważajmy jej wiarę. Przestrzeń do tego spotkania znajdziemy w Kanie przy uniwersyteckiej kolegiacie św. Anny.

  Wciąż pamiętamy  nasze spotkanie z papieżem sprzed dwóch lat, jego piękno i radość jaką wniosło do naszych serc. Otwórzmy się na młodzież z całego świata i włączmy w modlitwę żywego Kościoła, naszego Kościoła.

 Dlatego zapraszamy do Kanamy! Kanama to nasza małą Panama w Kanie. Chcemy razem  połączyć się  za pośrednictwem ekranu z młodymi w Panamie. Nie dajmy by spotkanie z papieżem nas ominęło, by to szczególne spotkanie z Bogiem nas ominęło.

ŚDM Kanama 2019

  • 25.01 (piątek), godzina 22:30 - Msza Święta w oratorium, godzina 23:30-01:30 - Transmisja Drogi Krzyżowej z papieżem Franciszkiem
  • 26.01 (sobota), godzina 23:45-2:30 - Transmisja czuwania poprzedzonego modlitewnym spotkaniem w oratorium (transmisja rozpoczyna się 00:30)
  • 27.01 (niedziela), godzina 14:00 - Transmisja Mszy Świętej rozesłania odprawianej przez papieża Franciszka