aDApciak

aDApciak

Zapraszamy Cię gorąco na wyjazd adaptacyjny z Duszpasterstwem Akademickim św. Anny. 

Jeśli chcesz bliżej poznać nasze duszpasterstwo oraz poczuć smak wspólnoty i oczywiście spędzić trochę dobrego czasu z fajnymi ludźmi 8-), ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie.
 
Będzie to czas integracji, modlitwy, codziennej Mszy Świętej, wycieczek górskich i do tego oczywiście wspólnej zabawy oraz gier planszówkowych.
W czasie całego wyjazdu będziecie mieli możliwość porozmawiania z liderami i członkami naszego duszpasterstwa, abyście mogli trochę więcej dowiedzieć się o funkcjonowaniu całej naszej wspólnoty.
 
Zapraszamy Was do przeczytania relacji z zeszłorocznego aDApciaka, którą podzieliła się z nami Renata
 
Koniec września dla studentów to nie tylko pożegnanie z wakacjami, ale także zapowiedź wyzwań, którym trzeba stawić czoła w nowym roku akademickim. Dla niektórych jest to przełomowy czas, np.: związany z przeprowadzką do nowego miasta. Tak właśnie było w moim przypadku. Ubiegłego roku przeniosłam się do Krakowa, by zacząć studia magisterskie. Byłam bardzo podekscytowana faktem rozpoczęcia nowego kierunku. Równocześnie czułam się też lekko przygnębiona, że nikogo w tym miejscu nie znam.
Pewnego dnia, przeglądając stronę internetową św. Anny, wyświetliło mi się wydarzenie odnośnie wyjazdu integracyjnego z DA. Bardzo zapragnęłam dołączyć do duszpasterstwa, a taki wyjazd wydał mi się doskonałą okazją, żeby zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Zdecydowałam się pojechać i wiem, że lepszej decyzji podjąć nie mogłam.
Już od samego początku poczułam ciepło bijące od osób, które tam poznałam, a pięć dni zleciało mi w mgnieniu oka. Wypełniały je długie rozmowy, granie w planszówki do późnych godzin, przemierzanie górskich szlaków, wieczory filmowe…
Nie zabrakło też tego, co najważniejsze – wspólnej modlitwy i codziennej Mszy Świętej. Była to również okazja do porozmawiania z obecnymi członkami duszpasterstwa i dowiedzenia się czegoś więcej na temat jego funkcjonowania. Wyjazd wspominam bardzo dobrze. Dzięki niemu stałam się częścią wspólnoty i poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę wzrastać w wierze.
Czy pojechałabym jeszcze raz? Oczywiście, że tak!
Koniec września może być i dla Ciebie początkiem nowej przygody.
 
Jeżeli podobnie jak Renata czujesz chęć dołączenia do wspólnoty w podobny sposób, zapraszamy!!!
 
Termin wyjazdu:
Przyjazd na miejsce w niedzielę 24.09.23r. Powrót w czwartek 28.09.23r.
Miejsce docelowe:
Dom Formacyjny Ruchu Światło – Życie
ul. Jodłowa 5
43–460 Wisła–Jawornik
Koszt całego wyjazdu to 340 zł.
 
LINK DO ZAPISÓW:
Zapisy zakończone.
 
Czekamy właśnie na Ciebie! 
Nie ważne czy dopiero zaczynasz studia, czy może jesteś w ich połowie. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają wspólnoty akademickiej!

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504