Msza o dobrą sesję

W najbliższy poniedziałek wspólnie będziemy się modlić o dobrą sesję
Nie tylko dla siebie, ale także dla naszych kolegów, koleżanek, prowadzących.
Powierzmy troski związane ze studiami Bogu prosząc o światło Ducha Świętego (i o naszą wytrwałość w nauce
)
Zapraszamy w poniedziałek o 19:30 ![]()
Po mszy świętej odbędzie się indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem 