Czuwanie Zesłania Ducha Świętego

Czuwanie Zesłania Ducha Świętego

„Zapraszam na herbatę!”. Tak naprawdę to zaproszenie w głównej mierze na wodę… to ona stanowi ogromną część tego napoju – nie da się napić herbaty bez wody. Tak przedstawiam wam Ducha Świętego… On jest wodą, tak o Nim powiedział Jezus. Jednak gdy zapraszamy na herbatę, prawie w ogóle o wodzie nie mówimy, nie zauważamy jej. Duch to woda życia, bez której cóż jest wśród stworzenia? Jeno cierń i nędze. Niesamowicie pokorna jest woda, niesamowicie pokorny jest Duch Święty. „Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza”.

Zapraszamy na Czuwanie Zesłania Ducha Świętego do Kościoła Akademickiego Świętej Anny, aby pić wodę żywą. Rozpoczniemy w sobotę, 8 czerwca, o godz. 19.30 Mszą Świętą, po niej przeżyjemy czuwanie, na które m.in. składać się będą: modlitwa o Dary Ducha Świętego, świadectwa, konferencja, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa wstawiennicza. Zakończymy około północy wspólną uroczystą kolacją.

„Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie, niech przyjdzie do Mnie i pije” – mówi Jezus. Przybywajcie.

Ks. Dariusz Talik wraz z DA Św. Anny

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504