Grupa Doktorantów

Grupa doktorantów
Lider

Lider: Piotr Siwek

Kontakt: petersiwek18@gmail.com


Patron: św. Jadwiga, król Polski

Termin spotkań: Wtorek 19:00 - 20:30

Miejsce: Bilardowa

Liczba członków: +/- 15


Cel działania

wzajemna i ciągła opieka modlitewna, rozwój duchowy, wzajemne motywowanie się i zwalczanie przeszkód stojących na drodze do realizacji marzeń i naukowych karier, zawieranie pięknych przyjaźni, zdobycie grona osób, na których zawsze można polegać.

Podejmowane działania

  • lektura, analiza, a podczas spotkań dyskusja nad wybranymi tekstami (m.in. autorstwa Jana Pawła II, Benedykta XVI, dokumenty posoborowe)
  • wspólne wyjścia i wyjazdy
  • wzajemna pomoc i modlitwa
  • relacjonowanie sytuacji na uczelni, postępów w badaniach

Opis grupy

Grupa ma być przestrzenią, w której doktoranci czerpaliby ze swoich doświadczeń, odskocznią od odczuwalnie laickiego i ekscentrycznego świata akademickiego, szansą na tworzenie prawdziwie rodzinnych więzi. Do naszej grupy wstąpić mogą nie tylko doktoranci, ale i osoby będące dopiero w trakcie rekrutacji lub na ostatnim roku studiów magisterskich.> Szczególnie gorąco zapraszamy osoby o kontrowersyjnych poglądach, nieprzeciętnych osobowościach i takie, które nigdy wcześniej nie należały do żadnej wspólnoty.

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderem grupy, aby poinformować lidera o planowanej obecności na spotkaniu.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

85 1560 0013 2012 2094 5000 0001