Grupa Doktorantów

Grupa doktorantów
Lider

Lider: Aleksandra Pacanowska

o.pacanowska@gmail.com


Patron: św. Jadwiga, król Polski

Termin spotkań: Wtorek 20:30-22:00

Miejsce: Kancelaria

Liczba członków: 6


Podejmowane działania

  • lektura, analiza, a podczas spotkań dyskusja nad wybranymi tekstami (m.in. autorstwa Jana Pawła II, Benedykta XVI)
  • relacjonowanie sytuacji na uczelni i postępów w badaniach
  • wzajemna pomoc i modlitwa

Opis grupy

Grupa Doktorantów zrzesza osoby wybierające po studiach ścieżkę naukową. Doktoranci mogą czerpać tu wzajemnie ze swoich doświadczeń, dyskutować o sytuacji na uczelni, dzielić się sukcesami i trudnościami w badaniach naukowych oraz pomagać sobie nawzajem. Przestrzeń ta może być odskocznią od odczuwalnie laickiego świata akademickiego. Szczególnie gorąco zapraszamy osoby o kontrowersyjnych poglądach i nieprzeciętnych osobowościach, którym nie straszne są burzliwe dyskusje. Zachęcamy również doktornatów, którzy nie należeli wcześniej do duszpasterstwa.

Na spotkania grupy przychodzić mogą nie tylko doktoranci, ale także osoby będące na studiach magisterskich, które rozważają doktorat. Szczerze odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości. Jeśli zastanawiasz się czy doktorat jest drogą dla Ciebie lub masz inny problem naukowy - przyjdź, pomożemy.

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zachęcamy do kontaktu z liderem grupy.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504