Komórka św. Joanny Beretty Molli

Komórka 2

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Komórka św. Joanny to kilkanaście zupełnie różnych osobowości,
indywidualnych historii, które łączy Jeden Bóg, wspólna wiara i dążenie do prawdy.

Nie straszne nam szczere rozmowy wokół ważnych, życiowych tematów.

W roku formacyjnym 2023/24, tak jak pozostałe Komórki DA św. Anny, chcemy odpowiedzieć na zaproszenie papieża Franciszka, który prosi, żebyśmy w ramach przygotowania do nadchodzącego Roku Jubileuszowego 2025 przyjrzeli się na nowo nauczaniu Soboru Watykańskiego II i Magisterium Kościoła z ostatnich dziesięcioleci.

Dlatego na cotygodniowych spotkaniach, w oparciu o serię nagrań „Kościół od-nowa”, będziemy na nowo poznawać nasz Kościół, uczyć się Go i odkrywać nasze powołanie i misję w Nim.

Poza tym spotkamy się na wydarzeniach wspólnych naszego Duszpasterstwa – czwartkowych i niedzielnych Mszach Świętych, kolacjach czy wyjazdach, a w wolnych chwilach wybierzemy się na pyszne jedzonko, planszówki lub wędrówki na łonie natury.

Ufaj tak, by być gotowym na jutro niezależnie od tego, co przyniesie i żyj tak, jak gdyby to od dzisiejszego dnia zależało wszystko.  – Joanna Beretta-Molla

Z wielką radością czekamy na nowych członków naszej Komórki!
Jeśli chcesz do nas dołączyć, zachęcamy do kontaktu z liderką grupy.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504