Komórka św. Joanny Beretty Molli

Komórka 2
Weronika Kostecka

Lider: Weronika Kostecka

Kontakt: wika.kostecka@gmail.com

Facebook: link


Patron: św. Joanna Beretta-Molla

Termin spotkań: Poniedziałek 20:30

Miejsce: Sala Sezonowa

Liczba członków: kilka osób

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Łączy nas pragnienie, by wiara przenikala nasze życie we wszystkich jego aspektach, podobnie jak w przypadku naszej świętej patronki, włoskiej lekarki, kochającej żony i matki. By czyniła zeń fascynującą przygodę, którą chcemy przeżywać wspólnie dzieląc się naszymi doświadczeniami na drodze ku Bogu Ojcu. W bieżącym roku akademickim nasze spotkania opierają się na treści papieskiej adhortacji Gaudete et exsultate, która przypomina nam, że wszyscy bez wyjątku jesteśmy powołani do świętości i możemy to powołanie realizować w każdych warunkach. Zapraszamy tych, dla których pasją jest życie i tych, którzy w swym życiu poszukują pasji.

Ufaj tak, by być gotowym na jutro niezależnie od tego, co przyniesie i żyj tak, jak gdyby to od dzisiejszego dnia zależało wszystko.  - Joanna Beretta-Molla

Przed pierwszym przyjściem na spotkanie prosimy o kontakt z liderem grupy, aby poinformować lidera o planowanej obecności na spotkaniu.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

85 1560 0013 2012 2094 5000 0001