Komórka św. Joanny Beretty Molli

Komórka 2

Opis grupy

Informację czym są komórki znajdziesz tutaj.

Około trzydziestu różnych temperamentów i charakterów, milion rozkmin i pytań do długich debat, kontrowersyjne tematy, pozytywna energia unosząca się w powietrzu... w skrócie mieszanka wybuchowa - tak właśnie zdefiniowałabym  grupę, której patronką jest św. Joanna Beretta Molla. Właśnie w tym miejscu każdy może po prostu być sobą, przedstawić swój pogląd na świat oraz zagłębić się w to co nas wszystkich łączy, tzn. wiarę. Poprzez wspólną modlitwę i rozmowy dążymy do tego, aby zrozumieć Boga i dostrzec Go w naszym codziennym, nieco zabieganym życiu. Członkowie grupy kierują się podobnymi wartościami, aczkolwiek każdy jest zupełnie inny. Z pewnością nie ma tu miejsca na nudę. W wolnych chwilach spędzamy wspólnie czas. Gramy w planszówki, kręgle, wychodzimy na potańcówki. W sezonie letnim licznie uczestniczymy we wspólnotowych wyjazdach. Przemierzamy górskie szlaki, nie straszne nam też woda i kajaki, nabijamy kilometry na rowerach, a kiedy siedzimy w Krakowie... pozostaje czas na siatkówkę w plenerze albo spotkanie na mieście. To tylko namiastka tego co tak naprawdę dzieje się w komórce św. Joanny Beretty Molli.

Ufaj tak, by być gotowym na jutro niezależnie od tego, co przyniesie i żyj tak, jak gdyby to od dzisiejszego dnia zależało wszystko.  - Joanna Beretta-Molla

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zachęcamy do kontaktu z liderką grupy.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nasze duszpasterstwo, możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta bankowego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

31 1240 4719 1111 0011 0305 7504